GMB 3DP-PETG1.75-01-NAT

GEMBIRD Náplň 3D PETG 1.75mm/1kg Naturalná

Nový produkt

1 ks na sklade

17,99€ s DPH

Možnosti platby
Možnosti platby

GEMBIRD Náplň 3D PETG 1.75mm/1kg Naturalná

Plastické vlákno pre 3D tlač, vďaka ktorému môžete vytvárať praktické i zábavné výrobky. Tento materiál sa vyznačuje skvelými vlastnosťami a teda Vaše 3D výtvory budú vždy odolné a stabilné.

 

Tlačové struny Gembird sú navrhnuté tak, aby nedochádzalo k zaseknutiu Vašej 3D tlačiarne. Akonáhle vlákno vstúpi do vykurovacieho okruhu, plynule a okamžite dochádza k stabilnému taveniu materiálu, čo vedie k extrémne hladkému vytláčaniu filamentu. Už nikdy viac upchaté trysky.

 

Materiál PETG je veľmi podobný materiálu PET, z ktorého sa vyrába väčšina PET fliaš. Jedná sa o pevný a húževnatý materiál, ktorý má veľkú tepelnú stálosť. Vďaka malému zmršteniu pri tlači je vhodný pre tlač väčších objektov. PETG má mechanické a tepelné vlastnosti lepšie ako ABS pri zachovaní kvality tlače z PLA.

 

Na rozdiel od niektorých vlákien na trhu, tlačové struny Gembird neuvoľňujú nebezpečné pachy a zaisťujú bezpečnú a čistú prevádzku tlače. Navyše sú úplne biologicky odbúrateľné, čím sa minimalizuje dopad na naše životné prostredie.

 

Základné parametre

Vysoko pevná a silná 3D tlačová struna
Nízka hustota: pri tlači väčšieho objemu je model ľahší
Možno aplikovať na rôzne typy 3D tlačiarní

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ks podobných produktov