RUFLXXTW00C

Živica/Resin XYZprinting UV Cureble Flexibilné 2 x 500 ml fľaše

Doručíme do 7 dní

Nový produkt

215,00€ s DPH

Možnosti platby
Možnosti platby

Živica/Resin XYZprinting UV Cureble Flexibilné 2 x 500 ml fľaše

Flexibilná živica určená výhradne pre tlačiareň XYZprinting Nobel series. Materiál bol vyvinutý a testovaný profesionálnym výskumným a vývojovým tímom R&D. Flexibilná živica poskytuje mäkkú textúru, takže je ideálna pre tlač výrobkov s určitým stupňom odolnosti. Štruktúry modelu sa ohýbajú pri stlačení prstom, opätovne získajú pôvodnú formu pri odstránení sily. Konštrukcie vytlačené flexibilnou živicou budú odolné proti nárazu, čo je užitočné pri vývoji a prototypovaní tesnení, rúčok, pečiatok a iných funkčných prvkov.

Bezproblémové nastavenie flexibilného materiálu
Inteligentné zásobníky živice vybavené špecializovaným čipom, ktorý obsahuje údaje o flexibilných živiciach. Nobelová tlačiareň dokáže kedykoľvek zaznamenať materiál a zostávajúce množstvo, aby automaticky doplnila náplň a nastavila príslušné parametre lasera.
 

Špecifikácie  
Odporúčaná teplota skladovania 10-32°C / Vyhnite sa udržovaniu živice v prostredí nad 60°C
Prevádzková teplota 18-28°C
Hmotnosť 500 ml/fľaša. Tento balík obsahuje 2 fľaše na celkovú dávku 1 liter.
Podporuje tlač v rozlíšení 0,1mm (rozlíšenie tlače 0,025mm a 0,05mm nie sú podporované)Dôležité bezpečnostné upozornenia:

  • Ohrev tohto výrobku je prísne zakázaný. Fotopolymérové živice môžu vytvárať výpary, ktoré by mohli spôsobiť nepríjemné pocity pri vysokých teplotách.
  • Udržujte výrobok v dobre vetranom priestore mimo dosahu detí.
  • Zabráňte kontaktu nevytvrdnutej živice s pokožkou alebo očami. Ak dôjde k náhodnému kontaktu, okamžite si dôkladne opláchnite postihnuté miesto čistou vodou.
  • Nevytvrdená živica v nádrži pred vyradením môže byť vystavená slnečnému žiareniu. Buďte opatrní pri zlikvidovaní nevytvrdnutej živice a nelejte materiál priamo do umývadla.
  • Po vytlačení sa nevytvrdená živica na povrchu vaničky musí vyčistiť alkoholom.

30 ks podobných produktov