O nás

XYZprint_Print-03.png

Tím, ktorý ponúka každemu dostupné a prehľadné 3D technológie. Okamžite sme si všimli, že najblízšia budúcnosť stojí za 3D technológiami, ktoré splnia Vaše nápady a želania v živote. Môže ísť o detské hračky, architektonické návrhy, šperky, kulinárske pokušenie alebo praktické využitie 3D tlačiarní pracujúcich s plastom pre vytvorenie potrebných detailov v každodennom živote, v práci, na dovolenke!

Veríme, že budúcnosť spočíva v 3D technológiach, kde by mal každý dom vlastnú 3D tlačiareň. Na tomto mieste máte príležitosť k najdostupnejším a najkvalitnejším strojom v našej spoločnosti. Okrem toho Vám pomôžeme pri údržbe, podpore a zdokonaľovaní Vašich nástrojov s príslušenstvom a náhradnými dielmi.

Vysvetľujeme a učíme ľudí, ako používať 3D technológie! Ak potrebujete našu radu, môžete nám kedykoľvek zavolať. Informujeme ľudí o novinkách vo svete 3D konštruovania: od tlače ľudských orgánov až po stavbu domov priemyselnými mega tlačiarňami!

Spolupracujeme s najúspešnejšími výrobcami 3D technológií, ako napríklad: Shenzhen Anet Technology Co., Ltd., TEVO 3D Technologies, Colido, Prussa, Formfutura a ďalší ...

Povedzte nám svoje návrhy do budúcnosti. Sme pripravení rozvíjať sa špeciálne pre Vás, pretože žijeme s vývojom a obdivujeme 3D technológie v modernom svete!