3D pero Funtastiqu RP600A

Nový produkt

2 ks na sklade

34,99€ s DPH

Možnosti platby
Možnosti platby

Funtastique RP600A

3D pero Funtastique RP600A - nová generácia pera, má niekoľko charakteristických rysov: kompaktná, pohodlná a ľahká konštrukcia, nastavenie teploty a rýchlosti plastového zdroja. ABS a PLA-plastické materiály, bezpečné keramické trysky, prácu z USB, 3D pero je pripravené na použitie už za 2 minuty.


FUNRASTIQUE RP600A - najviac ľahke a kompaktne 3D pero na trhu!


Nové 3D pero RP600A je najkompaktnejšie medzi podobnými prístrojmi: 17 cm dĺžka, 2 cm výška a 1,7 cm hrúbka. Jednoduchý a elegantný dizajn s tlačidlami, ktorý je veľmi vhodný pre ľavákov i pravákov.


3D pero Funtastique RP600A má niekoľko charakteristických rysov:

  • Kompaktná a ľahká konštrukcia
  • Nastavenie teploty plastického tečenia
  • 6 rýchlostí plastového zdroju
  • Môže tlačiť s ABS a PLA-plastmi
  • Bezpečná keramická tryska
  • Nabíjanie z USB
  • Funkcia zatiahnúť plast
  • Pripravené na použitie za 2 minúty

Double-click Nakoniec 3D pero dostalo: automatický režim - stačí dvakrát kliknúť na tlačidlo posunu a pero začne kresliť! Získate väčšiu tvorivú slobodu. A prsty sa neunavia!

USB-poháňa* - Nove 3D pero nevyžaduje pripojenie k 220V. Pero môže byť napájané cez USB a počítač. Teraz je 3D pero nielen módne a zaujímavé, ale aj mobilné zariadenie. Stačí vziať notebook alebo externú batériu, a môžete tlačiť kdekoľvek!

Retract. Áno, áno! Ako všetky nové 3D tlačiarne - 3D pera FUNTASTIQUE majú funkciu Zatiahnuť. Akonáhle sa podávanie plastu zastaví, motor automaticky vytiahne materiál späť do vnútra pera, aby plast zbytočne neunikal z trysky.


FUNTASTIQUE RP600A je ľahké a pohodlné nielen používať, ale aj v servisovať! Nemusíte nutne platiť servisnému stredisku kvôli všetkým drobnostiam. Ak vzniknú náhle nejaké problémy s perom - na 90% budete schopní vyriešiť problém sami, čo ušetrí váš čas a peniaze!

UrčeniePre začiatočníkov
Technológia tlačeFDM (Fused Deposition Modeling)
Maximálna teplota extrudéra130 - 240 ℃
Priemer trysky0.6 mm
Podporné materiályABS, PLA
Materiál priemer1,75 mm
Hmotnosť výrobku45 g
Hmotnosť balenia0,275 kg
Záruka2 roky
Veľkosť zariadenia175*17*20 mm

RP600A

Doplnky

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

14 ks podobných produktov