Profesionálne 3D tlačiarne

Na rozdiel od bežných 3D tlačiarní, majú stroje z tejto kategórie technické vlastnosti, ktoré spĺňajú profesionálne potreby a účely. Tlačiarne sú vyrobené z lepších, spoľahlivejších materiálov, vybavené špeciálnymi funkciami, čo urýchli a zefektívni produktivitu práce. 3D tlačiarne ponúkajú obrovskú možnosť zvýšiť konkurencieschopnosť na profesi...

Na rozdiel od bežných 3D tlačiarní, majú stroje z tejto kategórie technické vlastnosti, ktoré spĺňajú profesionálne potreby a účely. Tlačiarne sú vyrobené z lepších, spoľahlivejších materiálov, vybavené špeciálnymi funkciami, čo urýchli a zefektívni produktivitu práce. 3D tlačiarne ponúkajú obrovskú možnosť zvýšiť konkurencieschopnosť na profesionálnom trhu.

Viac

Profesionálne 3D tlačiarne  Je tu 27 položiek

Podkategórie

 • 3D tlačiarne pre...

  Do tejto kategórie sme pridali 3D tlačiarne, ktoré svojimi charakteristikami čo najlepšie vyhovujú potrebám zubárov a zlatníkov. Všetky tieto tlačiarne pracujú s ultrapresným detailom a vytlačené 3D modely sa dajú použiť pre rôzne účely týchto profesii. Zlatníci budú vedieť bez ostatkov vypáliť pripravený 3D model pre odlievanie. Stomatológovia budú môcť vytlačiť pomôcky pre svoju prácu, prototypy a mnoho iného.

 • 3D tlačiarne pre...

  Umiestnili sme do tejto kategórie 3D tlačiarne s dôležitými charakteristikami pre prácu architektov a projektantov. Spomedzi nich nájdete veľkoformátne 3D tlačiarne, dvojhlavové alebo dvojtryskové extrudéry pre viac materiálovú/farebnú 3D tlač a taktiež špeciálne multifunkčné 3D stroje.

 • Veľkorozmerné 3D...

  Žiadne drobnosti, iba tie najväčšie rozmery 3D tlače. Vytlačte si polmetrovú vežu, alebo metrovú maketu. Tu sme zhromaždili 3D tlačiarne od rozmerov 40x40x40 a viac.

 • Multifunkčné 3D tlačiarne

  3D stroje tejto kategórie vedia nie len tlačiť, ale robiť ešte niečo naviac: gravírovať, skenovať, rezať a iné. Môžu kombinovať aj všetky tieto možnosti dokopy v jednej tlačiarni. Užite si 4 ruky v jednom zariadení.

 • Plnofarebné 3D tlačiarne

  3D tlačiarne typu plnofarebná tlač nepoužívajú 2, 3, 4 rôznofarebné filamenty pre tlač svojich modelov. Sú navrhnuté tak, že pri tlači vlákna bude časť už zostaveného modelu namaľovaná rovnakým 3D strojom.

na stránke
Ukážka 1 - 15 z 27 produktov
Ukážka 1 - 15 z 27 produktov

Informácie

Filter produktov

Použité filtre:
  Materiál rámu
  Vyhrievacia podložka
  Farebná tlač
  Farba

  Zľavnené produkty