3D tlačiarne pre hobby

Kuknite si 3D tlačiarne pre Vaše osobné domáce projekty. 3D stroje tejto kategórie sú schopné tlačiť bežné plastové predmety, ktoré budú užitočné v domácnosti, kancelácii, záhrade, atď. Zvyčajne je konštrukcia a detaily týchto 3D tlačiarní navrhnutá tak, aby sa ich dalo ľahko a lacno vymeniť alebo vylepšiť. Aj s 3D strojmi pre hobby dostanete na...

Kuknite si 3D tlačiarne pre Vaše osobné domáce projekty. 3D stroje tejto kategórie sú schopné tlačiť bežné plastové predmety, ktoré budú užitočné v domácnosti, kancelácii, záhrade, atď. Zvyčajne je konštrukcia a detaily týchto 3D tlačiarní navrhnutá tak, aby sa ich dalo ľahko a lacno vymeniť alebo vylepšiť. Aj s 3D strojmi pre hobby dostanete najlepšie výsledky 3D tlače.

Viac

3D tlačiarne pre hobby  Je tu 36 položiek

Podkategórie

  • Stavebnice (kit)

    Tlačiarne typu stavebnice sa dodávajú úplne alebo čiastočne rozložené. Znamená to, že dostanete v boxe skladačku, podobnú legu. Stavebnice sa delia na tri typy: úplne rozloženú tlačiareň, čiastočne rozloženú na 50%, zostavenú na 70-90%. Stavebnice sú naozaj skvelou voľbou pre tých, ktorí sa chcú podrobne dozvedieť, ako funguje 3D tlačiareň. Po zostavení a porozumení procesu tlače budete môcť dosiahnúť najlepšie výsledky 3D tlače.

  • Ihneď k použitiu

    Tlačiarne tohto typu sú navrhnuté tak, aby ste mohli začať tlačiť čo najrýchlejšie po rozbalení z krabice. Prejdite si rýchlo príručku, nastavite 3D tlačiareň podľa jej pokynu a začnite vytvárať svoje prvé 3D modely.

na stránke
Ukážka 1 - 15 z 36 produktov
Ukážka 1 - 15 z 36 produktov

Informácie

Zľavnené produkty